Son Tarifler

Menu

RENKLİ KOVALAR


  Bu şipşirin kovalarla renkli bir post geldi.Koçtaş ve Tekzen,Kipa mağazalarında sıkça gördüğümüz rengarenk kovalarda gidip gelirken hep gözüm kalıyordu fakat ne için alacağımı kestiremezken sonunda iki adet almış bulunmaktayım.

 Kipanın kova reyonundaki görüntüye bakınn her rengini alasım var :) Zor bir seçimin ardından tercihimi pembiş ve turkuazdan yana kullandım,yukarıdada bahsettiğim gibi bu kovaları ne amaçla aldım,ben tursil koymak için banyomda kullanıyorum.5 kg.lık tursil paketini kovaya boşaltınca tam geliyor.Birisi renkliler birisi beyazlar için :)


Peki bunların yanındaki delikli olan sepeti ne için aldın derseniz..

      Bu delikli sepetler Kipadan,kipanın bu reyonlarında gezmeye bayılıyorumm.İki rengin arasında çok git gel yaptım maviside çok hoş ama pembeside ayrı güzel,sonuç olarak pembişde karar verdim.Bu sepetide banyomda çamaşır sepeti olarak kullanıyorum.Diğer kovalarla uyumlu oldular.

  Daha önce  Banyomuz Renklensin başlığında banyomdaki rengarenk detayları paylaşmıştım hatırlarsanız(üzerine tıklayın). İşte o rengarenk aksesuarların içine bu pembeler mavilerde katıldı şimdi :)
Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

1 yorum to ''RENKLİ KOVALAR "

ADD COMMENT
  1. Bende çok seviyorum bu kovaları alt raftaki maviş kovadan var minnakımın en minik parçalı oyuncakları için almıştım. Çok kullanışlılar gerçekten. Güle güle kullan canım

    YanıtlayınSil

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

  • To add an Emoticons Show Icons
  • To add code Use [pre]code here[/pre]
  • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
  • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM