Son Tarifler

Menu

FLORMAR SMOKEY EYES


FLORMAR SMOKEY EYES

   Bugun yine bir flormar dosyası ile karşınızdayım,ben bu markanın kalemlerine fena taktım,ama gerçekten son zamanlarda harika kalemler çıkarıyor.Yazı tamamen kullanım sonucu yorumlarımdan oluşuyor,yani promosyon tanıtım amaçlı gelen bir ürün değil,kendim aldım kullandım yorumladım :)    Göz kalemi çok sık kullandığım bir makyaj malzemesi. Hele de siyah olanı. Bu kalem çıktığı günden itibaren vazgeçemediğim demirbaşlarım arasında,birisi bitmeden hemen yedekliyorum,üretimden kalkana kadar devam edeceğim sanırım :) Tam benim istediğim gibi yoğun ve parlak bir siyah,kalıcı.

    Simsiyah ama akmayan, bulaşmayan göz kalemi bulmak zor, çok zor! Rimmel Londonda da bu niteliklere sahip bir ürün vardı. Bir diğeri de kesinlikle bu ürün Daha önce kullandığım göz kalemleri de fena değildi, Smokey Eyes hepsinden iyi olmuş! Sürdükten bir süre sonra gözde sabitleniyor. Waterproof demeyelim de uzun süre kalıcı diyelim.Göz kapağında akma ve bulaşma yapmıyor, göz içindeki performansı da gayet iyi.Benim için enn memnun kaldığım özelliği bu..

    Diğer kalemlerden ayırt etmek için yıldız işareti koydum.Kalem iki uçlu. Bir tarafı göz kalemi. Diğer tarafı ise kalemi dağıtmak için sünger bir aplikatör. Süngerli kalemleri seviyorum çünkü dağıtmak için ayrı bir fırçaya ihtiyaç olmuyor.Kalemi sürüyorum ve hemen süngeriyle hafif dağıtıyorum buğulu ve daha yumuşak bir görünüm kazandırıyorum.Ayrıca süngeri ince uçlu olması da ayrı güzel.
    Flormar Smoky Eyes'ın yapısı yumuşak, sert değil,kolay sürülür ve kolay dağıtılabilir bir yapısı var. Rengi kömür gibi siyah.

    Fotoğrafta smokey eyesin üst kısmındaki kalemler daha önce bir başlık halinde paylaştığım     FLORMAR EYEBROW PENCIL yazının üzerine tıklayarak kullanım yorumlarıma bakabilirsiniz


   Çift fazlı makyaj temizleyicilerle çok uğraşmadan temizlenebiliyor. Vaktinizin kısıtlı olduğu zamanlarda jel eyelinerler yerine göz kapağına rahatlıkla kullanılabiliyor. 5 dakika da hazırlanıp çıkmanız gereken durumlarda çok büyük yardımcı.

   Eğer gözünüze siyah kalem sürmeyi sevenlerdenseniz şiddetle tavsiye ediyorum.
Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

No Comment to " FLORMAR SMOKEY EYES "

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

  • To add an Emoticons Show Icons
  • To add code Use [pre]code here[/pre]
  • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
  • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM