Son Tarifler

Menu

FLORMAR EYEBROW PENCIL
                                  FLORMAR EYEBROW PENCIL

       Yine flormarın kalemleriyle sizlerleyim. Ürünü tanıtmaya önce kapağından başlayayım. Kapağının üzerinde uygulamadan önce ve sonra kaşlarınızı tarayabilmeniz için; sık ve sert kıllardan oluşmuş fırçası var. Bu fırça oldukça kullanışlı.
       Kalemler yapı olarak, ne çok sert ne çok yumuşak. Sürümü çok çok rahat ve kolay. Kalıcılığı çok başarılı.

       En doğal duranlardan birtanesi alt resimdeki en yukarıdaki,nude tonlarındaki kalem,401 numaralı sarışın ve kumrallara uygun mat kahverengi bir kalem,çok soft, beyaz tenlilere de uygun açık küllü bir kahve.Kalemi uyguladıktan sonra fırçasıyla rengi hafifleterek daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. 
           Gelgelelim ben neden her rengini aldım ve kaşlarım bu kadar gür ve koyu renkli iken neden kaş kalemi aldım :) Ben kaş kalemi kullanırsam biraz ayıp ve acayip olur çünkü yeterince gür ve boyamışcasına koyu renkliler yani ihtiyacım yok,bu kalemlerden siyah olanını,acilen bir siyah kalem arayışındayken kaş kalemi olduğunu bilmeden almıştım,tabiki nezaman farkettim,gözüme sürmeye çalışırken neden diğer kalemler gibi simsiyah sürülmediğini,silik kaldığını farkettiğimde.
    Peki neden diğer renklerinide aldım o halde.İşin aslı ben bu kalemlerin göze silik bir şekilde sürülmesini beğendim ben o amaçla kullanıyorum,mesela göz altına göz kalemlerini sürdükten sonra,kirpik aşağısınada hafif bu kaş kalemlerinin renklerinden tercih ettiğimi sürüyorum ,daha soluk renkli oldugu için ayrıca dağıtmama gerek kalmıyor,daha doğal duruyor.Özellikle kahve tonlarında olanları göz üzerine veya göz altına kalemin alt tarafına sürdüğüm zaman o doğal buğulu duruşunu seviyorum,gri olanını siyah kalemden sonra kullanarak siyahın o keskin geçişini yumuşatıyorum,ayrıca sürerken diğer göz kalemleri gibi hemen rengini vermediği için,hata kaldırıyor.işte ilginçtirki ben bu amaçlarla  kullanıyorum bunları,birçok renginide toplayıverdim :) Ama kaş kalemi ihtiyacı olanlara da tavsiyemdir çünkü yukarıda bahsettiğim gibi akmıyor bulaşmıyor,doğal duruyor.


Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

No Comment to " FLORMAR EYEBROW PENCIL "

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

  • To add an Emoticons Show Icons
  • To add code Use [pre]code here[/pre]
  • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
  • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM