Son Tarifler

Menu

FLORMAR EYEBROW LİNER ve FLORMAR EYELİNER PEN


FLORMAR EYEBROW LİNER

Kendini Kaş Kalemi Zanneden Eyeliner


      Flormar Eyebrow Liner kendini kaş kalemi zanneden  bir likit eyeliner.  Flormar standına eyeliner bakarken bu kalemi çok beğendim ancak eve geldiğimde fark ettim ki kaş kalemiymiş.Aslında kaş boyamak için kullanılan bu keçeli kalem eyeliner sürme konusunda acemilik çekenler için bir kurtarıcı oluyor.Dileyen kaş kalemi olarak da kullanabilir ama çok doğal durmuyor kişi esmer bile olsa.

     Şimdi işimizi kolaylaştıracak kaleme biraz daha yakından bakalım.  Likit eyelinerların o sivri incecik ucu ile düzgün bir hat çekmenin ne denli zor olduğunu deneyenler bilir. Elinizin alışması için pratik yapmak gerekiyor ama bu ürün eyeliner sürmekte zorluk çekenler için çünkü kesik uçlu.Bir süreliğine likit eyeliner ile uğraşmayı bir kenara bırakıp daha kolay ürünleri denemeye çalışmanızı öneririm. Bu keçeli kalemle eyeliner sürmek çok daha kolay.Sürdüğünüzde üzerinden İki kere geçmek gerekiyor,ilk etapta biraz grimsi kalabiliyor-çekilen çizginin üstünden ama o kadar kusur bu fiyata kadı kızında da olur.
   
      Kahverengisi günlük makyaj için pek bir hoş ama dediğim gibi iki kere üst üste gitmeniz gerekiyor tam net bir ton elde etmeniz için. İspirtolu kalemlere benziyor. Açılı ucu sayesinde isterseniz ince isterseniz kalın olarak sürebiliyorsunuz.
    Son derece kalıcı bir kalem. Göz makyajını çıkaran ürünler yada makyaj temizleme mendillerini kullanarak kolayca çıkarılabiliyor.Bende siyah, kahverengi tonları var. 

          Çoook kolay sürülüyor, ben şahsen acelem varsa göz makyajına 1 dakika falan anca harcıyorum ve Çoook ucuz 5-6 lira gibi bir şey
1 aydır bende kendileri, akmadır kokmadır hiiç öyle dertleri yok hele ama Uçucu özelliğe sahip olduğu için kullandıktan sonra hemen kapağını kapatmak lazım.  

 FLORMAR EYELİNER PEN

Flormar eyeliner pen,resimdeki beyaz olan,gördüğünüz gibi ucu keçeli kalem gibi ve bu sayede çok pratik.Eyebrow linerden daha ince bir ucu var,ucunu farklı açılarda kullanarak dilediğimiz kalınlıkta veya incelikte çekebiliyorsunuz.

   İlk sürdüğümüzde renk vermesi gayet güzel,fakat hemen kurumuyor ve göz kapağınıza bulaşıyor :( bu yüzden rengi biraz gidiyor,iyice kurumasını beklemek lazım.Tek beğenmediğim kısım göz kapağıma bulaşması. başka bir olumsuz yanı yok benim için.

       Keçe uçlu bir eyeliner, böylelikle fırçalı olanlara göre daha sert bir aplikatörü var. Yanlışlıkla sağa sola bulaştırmanız mümkün değil.
     
     Kurumasından çok şikayet edenler var ama benimki 4-5 aylık olmasına rağmen hala aynı siyahlıkta ve net bir çizgi çekiyor. Öncelikle ince uçlu eyeliner'dan memnun kalmadığım için keçeli kalem şeklinde bir eyeliner deneyeyim dedim..
İlk olarak aklımda Essence vardı fakat pek iyi yorumlar okumadım kuruduğu vs söyleniyor çabucak. Bu yüzden Flormar tercih ettim.

    Fiyatının çok uygun olduğunu öncelikle belirtmek isterim 7 tl.

         Ucunun bu şekilde kalem uçlu olması bence avantaj. İstediğiniz şekli verebiliyorsunuz. Ben ince uçludansa bunu daha çok sevdim kullanış rahatlığı açısından. Tek eksisi yukarıda bahsettiğim gibi azıcık kuruması gerekiyor sürdükten sonra aksi takdirde bulaşma yapabiliyor. Siyahlığı mükemmel silik bir siyah değil.Ben tavsiye ediyorum bu iki eyelinerida :)  Özellikle "eyeliner'ı bir türlü beceremiyorum yaa" diyenlere. :)


Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

No Comment to " FLORMAR EYEBROW LİNER ve FLORMAR EYELİNER PEN "

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

  • To add an Emoticons Show Icons
  • To add code Use [pre]code here[/pre]
  • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
  • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM