Son Tarifler

Menu

RİMMEL,GOLDEN ROSE OJELER


RİMMEL,GOLDEN ROSE OJELER

    Yazın pembeler,narçiçekleri hatta bu yaz sarılar,maviler,yeşiller renngarenk ojeler kullanırken,sonbahar ve kış aylarında daha hafif tonlar tercih ediyorum.
   Daha önce paylaştığımız oje çılgınlıklarına göz atmak isterseniz başlıkların üzerine tıklayın:
She Oje Çılgınlığı
OJe Çılgınlığı 2
Tırnak Bakımı
         Rimmel oje serilerinin renklerini beğendim,gözüme takıldıkça alıyorum.Benim vazgeçilmez ojemi tanıtacağım önce, eğer bana 1 tane ojen kalacak olsa hangisini seçersin deseler sanırım hiç düşünmeden bu ojeyi seçerim :)) O kadar beğeniyorum kendisini. nude renklerde ojeleri sevdiğim için aramızda böyle bir bağ oluşmuş olabilir :)Soldaki nude tonlardan   Caramel Cupcake aslında resimde göründüğü kadar bej değil, daha pembemsi bir nude ,çok doğal ve hoş duruyor.
Rimmel'in ojeleri fiyatına göre çok ama çok başarılı, sürümü sorunsuz, silmesi sorunsuz,geniş fırçası,kıvamı kuruma süresi herşeyiyle güzel. 
Ben 2 kat sürüyorum. Böylece hem daha kalıcı hemde daha opak oluyor. 
 Watsons'a her gittiğimde yedeklemek için bakıyorum :).
Şimdi sıra sağ yanındaki Rimmel Best in Show morun pembeye bakan bir tonu koleksiyonun en harika ojesi bu olmalıydı, içinde ışıltılar var. Oje Rimmel'in en sevdiklerimden biri. Zaten benim gibi renkli hastasının mor tonunu sevmemesi pek mümkün değil. Hafif ışıltılar da var ojenin içinde ama çok dikkatli bakmak gerek görmek için.İkiside sonbahar için oldukça uygun bir renk.


Şu Golden Rose ojelerin hemen hemen tüm serisi elimde mevcut :)Başka bir başlık altında serimin geri kalanını paylaşayım.

yeşille mor yanyana güzel ikili olmuşlar diimi :) Bu yeşil ve mor kışlık ton bana göre,yazın sürdüğüm yeşiller,renkli ojeler daha neon oluyor çünkü.


   Sedefli oje artık çok kullanmasamda ara sıra uçuk mercan rengi tonlarını  seviyorum.Yukarıdaki iki ton günlük kullanımda gayet hoş duruyor.Parlatıcı her daim raflarımızdan eksik olmaz diimi,bende her markadan atıyorum bir tane,aşağı resimdede cecilein  parlatıcısı mevcut,tırnakları bakımlı göstermenin en pratik yolu parlatıcılarımız.


Bunlarda ortaya karışık her markadan :) Flormarın resimde gördüğünüz tonuna hayranım,tırnakta okadar hoş duruyorkii..
Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

1 yorum to ''RİMMEL,GOLDEN ROSE OJELER"

ADD COMMENT
  1. Paylaşım için teşekkürler özellikle rimmel london'ın ojelerine bayılıyorum :)

    Benim bloğuma da beklerim bu arada.

    YanıtlayınSil

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

  • To add an Emoticons Show Icons
  • To add code Use [pre]code here[/pre]
  • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
  • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM