Son Tarifler

Menu

FLORMAR BEYAZ VE SİYAH GÖZ KALEMİ


      Beyaz ve ten rengi göz kaleminin alt göz içine çekildiğinde gözleri daha aydınlık ve büyük gösterdiğini herkes duymuştur.Hem gözü iri gösteriyor hem de fresh bir görünüş veriyor.Ten rengi kalemler bence çok daha doğal şekilde aynı işi yaparken beyazlar biraz daha abartı ve yapay durabiliyor.Çok fazla kullanmama sebeplerinden biri rengi.Bir de kirpik diplerine bulaşma sorunu var ki bu kalemlerin o yüzden  şuana kadar kaç tane beyaz kalem aldıysam hiç birini sevemedim, hepsinde aynı sorun aynı sorun topaklanma yapıyor, bu da güzelim göz makyajını mahvediyor.Fakat bir tane beyaz kalemde elimin altında bulunmalı, flormarda topaklanma bulaşma sorunu olmadı gayet güzel,bir köşede dursun uzunca bir süre gider bu bana :) 

     Gelelim flormar siyah kaleme.Siyah kalem vazgeçilmezlerimden,her markadan,her gördüğümden mutlaka alınır,nasılsa kullanılıyor :) 
     Bu kalem hem yumusak, surmesi kolay hem de kaliciligi orta yani diğer kalemlere göre çok daha iyi.Genelde Formarın göz kalemleri gerçekten iyi oluyor.

      Göz kalemi kullanırken ince hatlar, çizgiler kullanıyorsanız, bu göz kaleminin ince ucu size gerçekten çok yardımcı olacaktır. Yine koyu renk siyaha sahip olan bu kalem iddia ettiği gibi pek waterproof değil ama fiyatına göre performansı oldukça iyi.

     Uzun süreli kullanabileceğiniz bir kalem sizlerede öneririm.Bilirsiniz göz kalemleri siyah da olsa hep grimsi bir renk verir gözünüzde. Flormar waterproof eyeliner oldukça siyah. Benim için en artı yönü bu oldu ve akma gibi bir durumu da olmadı. Göz kapağıma hiç bulaşmadı. 


       Flormar siyah göz kalemi numarası 101 olarak yazıyor üstünde. Fiyatı da çok çok uygun,4 lira civarıydı. Şimdilik sevmiş gibi görünüyorum :)


Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

No Comment to " FLORMAR BEYAZ VE SİYAH GÖZ KALEMİ "

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

  • To add an Emoticons Show Icons
  • To add code Use [pre]code here[/pre]
  • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
  • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM