Son Tarifler

Menu

FLORMAR JUMBO EYE SHADOW

 

FLORMAR JUMBO EYE SHADOW (Tombul kalem far,akmayan kalem far! :)

  Hep yemek hep yemek,oysa paylaşacak öyle çok şey varki,biraz yemeğe ara verip bakımlanalım ne dersiniz :) Bugün güzel bir ürün önerisinde bulunacağım,tanıtımcı falan değilim,promosyonda gelmedi aman ha :) tamamen kendi aldıgım,bizzat memnun kalıp paylaşmak istediğim bir üründür.
  Göz makyajı yapmakta zorlanıyorsanız ya da fazla zaman ayıramıyorsanız kalem farlar kurtarıcınız olabiliyor.Ben çok güzel bir kalem far keşfettim,siyah ve kahverengi rengini aldım kalem olarak kullanıyorum,ama farklı renkleri mevcut kendinize uygun bir rengini edinin derim ben :)Bende farklı bir rengini bile edinebilirim.Çünkü yapısını, pigmentasyonunu çok sevdim. Kalıcılığı konusunda oldukça kalıcı oldugunu söyleyebilirim, dağılmıyor da kolay kolay. Pratik olmasıysa en güzel yanı :) Otomatik çevrilince açılmıyor,bittikçe açmanız gerekiyor.


      Bu kalemler smokey makyajlar için gayet ideal ve çok çok kalıcılar. Oldukça kalıcı fakat bu kalıcılığa rağmen göz makyaj temizleyicisi ile silince hemen çıkıyor. Çok pratik bir ürün.Akma dağılma yapmıyor,sürdükten hemen sonra sabitleniyor
Sürdükten hemen sonrasında dağıtmazsanız far donuk bir hal alıyor ve sabitleniyor,topaklanma yapmıyor .Dağıtıkcaksanız elinizi çabuk tutmanız lazım.Ben sürdükten hemen sonra aplikatörle hafif dağıtıyorum,buğulu doğal görüntüyü seviyorum.
Sürümü yumuşacık,göz kapağında kayıyor resmen ve yumuşaklıktan dolayı çabuk küçülüp bitiyor :)Göz kapağının tamamına yada eyelıner şeklinde sürülebilir özellikte,ben genelde eyeliner yerine kullanıyorum bu yüzden koyu mat kahverengi ve siyah renklerini aldım,far olarak tercih edecekseniz renkli olanlardan alabilirsiniz.
Mor olan rengi alacaklarımdan birtanesi,yanına da yine gözümün olduğu taupe-kahve tonlarındakini ekledim :)
Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

1 yorum to ''FLORMAR JUMBO EYE SHADOW"

ADD COMMENT
  1. merhaba canım bloğuna bayıldı takibe aldım umarım sende bloğuma uğrarsın takibe almayı unutma öpüldün:))

    http://beautybeybi.blogspot.com.tr/

    YanıtlayınSil

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

  • To add an Emoticons Show Icons
  • To add code Use [pre]code here[/pre]
  • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
  • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM