Son Tarifler

Menu

KÜÇÜK ADAM GELDİİ:)

                   

   KÜÇÜK ADAM GELDİİ:)
   Merhabalar bis geldiik :) Biraz aksattık buraları,taşınma yoğunluk derken ama biraz daha büyüdük geldik işte :) Günler okadar hızlı ve güzel geçiyorki Duhan'la,bir bakmışım sabah akşam oluvermiş.
    Burada 3.5 aylık oluyoruz neredeyse. Tam bir erkek olmuşuz biz bu cicileri giyince diimi !

Bu arada üzerimizdeki kıyafetler yine KANZ'dan seviyoruz biz buradan giyinmeyi.Maliyetini sorarsanız 100  tl'yi geçtik bu kombini hazırlarken,bu hırka gömlek kombinleri babasının kıyafetlerinden daha fazla tutuyor anlamadım,minnacık şeyler büyüklerinkinden daha pahalı,ama küçük adam olduk napalım :)
Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

11 yorum to ''KÜÇÜK ADAM GELDİİ:)"

ADD COMMENT
 1. maşallah allah nazarlardan korusun küçük erkeği :)

  YanıtlayınSil
 2. Maşallah, sizee hoş geldiniz:)). Bloğunuz gerçek bir uğur böceğine kavuştu böylece. Kuzum benim, çok tatlıı. Hakikatten 3,5 ayda baya büyümüş minik adam olmuş;)) Ailecek mutlu mesut, sağlıklı büyütün Duhan'ı.. Sevgiler.

  YanıtlayınSil
 3. Çok, çoooooooook tatlı. Tam bir mini erkek:) Allah sizlere bağışlasın.

  YanıtlayınSil
 4. Maşallah canım büyümüş paşa :))

  YanıtlayınSil
 5. Maşallah size ve bebeğinize, sağlık ve mutluluk içinde geçsin ömrünüz, her şey gönlünüzce olsun :))

  YanıtlayınSil
 6. MaşaAllah!! :)) Allah bağışlasın hayırlı evlatlardan olsun inşaAllah! ben daha yeni gördüm kusuruma bakma... aklıma geliyordu merak ettimbu kızcağız bebişini dünyaya getirdimi iyi mi, durumu nasıl diye. çok sevindim maşaAllah! kumanda panelinde çoğu arkadaşın yayınları görünmüyor nedense.. bir ziyaret edeyim diye düşündüm en sonunda ama geç kalmışım. :(( ben de ameliyat oldum bu ay, fazla gezemiyorum açıkçası.. canım hadi Allah analı babalı büyütmek nasip etsin cümlenin evladıyla.. en güzel vakitleriniz iyi değerlendirin melek o şimdi koklayıver benim yerime. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok geçmiş olsun Saadet Hanım umarım iyisinizdir şuan..
   Ziyaretinize çok sevindim,amin güzel dualarınız için sağolun,komşu gibi olduk dimi bloglar arası,ara sıra insan ne yaptı ne etti bir uğrayayım diyor :) bende bu sıra yoğunluktan hiç uğrayamıyorum arkadaşlarıma.
   Çok sevgiler gönderiyorum :))

   Sil
 7. Ben minik erkeği de kıyafetlerini o tarzını yerim yahu :) Gerçekten bu kıyafetler pahalı olduğu kadar bebekleri de büyütüyor sanki bir anda. Ben de kızıma kot tulum giydirince kocaman olmuş gibi geliyor. Biz iki aylığız :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ooo siz daha miniciksiniz :) allah bağışlasın evladınız maşallah :)
   kot tulumlar çok şirin oluyor bebeklerde :)

   Sil

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

 • To add an Emoticons Show Icons
 • To add code Use [pre]code here[/pre]
 • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
 • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM