Son Tarifler

Menu

KANZ'DAN TULUM ALIŞVERİŞİ


                                     KANZ'DAN TULUM ALIŞVERİŞİ
    Duhan'ı uğurböcekli konsept ile çekmek için kırmızılı birşeyler bulmaya çalıştım,en sonunda Kanzdaki kırmızı tulumda karar kıldım,şapkası tuluma ait değil onuda başka bir kıyafetten kombinledim,böylece amacımıza ulaştık :) Nevarki tulumu sadece 2-3 defa giyebildi,burada 2.ayımızın içindeyiz hemen o sıralar almıştım,şimdi 3 aylık oldu ve giyemiyor,öylece kaldı,okadar hızlı büyüyorlarki.Tulum ve içindeki beyaz badisi takım satılıyor,etiket fiyatı 50'şer tl olan tulumların ikisini indirimden 65 tl'ye aldım,çok beğenince lacivertlisinide aldım bu sefer 3-6 aylık tabii :)Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

7 yorum to ''KANZ'DAN TULUM ALIŞVERİŞİ"

ADD COMMENT
 1. maşşallah sana *-* allahım nazardan saklısın senı

  YanıtlayınSil
 2. masalalh pek yakısmıss duhan a . bende cok bısey alamayayaım hemen buyuyor doğru duzgun gıyemeyeck dıyorum ama dayanamıyorum ilk bebek olunca bıdee ...

  YanıtlayınSil
 3. Nasılda yakışmıs küçük erkeğe kırmizilar :) masalllah sana yakisikli :) iyiki almissin.boşver 1 defa giyeceğini bilsende al bence..aklinda kalmasin. Sevgiler..

  YanıtlayınSil
 4. Allah analı babalı büyütsün çok şeker maşallah :)

  YanıtlayınSil
 5. yerim böcüklerini maşallah ya çok tatlı annesi benim için öp kokla..

  YanıtlayınSil
 6. Canım nazar değer diye korkmuyormusun? Önerim çok fazla internete fotoğrafini ekleme. Art niyetli insanlarda olabilir. . MaşaAllah.. Kiyafet alırken biraz bol almak lazım çabuk buyudukleri için ;)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çilekli Mutfak aslında ilk başlarda yüzümüze yıldız koyarak ekliyordum,sonra baktım birsürü blogda hep yayınlmışlar bende yıldızıda kaldırdım,inşallah kötü bir durum olmaz.
   Kıyafetleri ancak birkaç defa giyebiliyorlar ne çabuk büyüyorlar dimi :)

   Sil

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

 • To add an Emoticons Show Icons
 • To add code Use [pre]code here[/pre]
 • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
 • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM