Son Tarifler

Menu

DUHAN'IN UĞURBÖCEKLİ PUFU

                                  

     DUHAN'IN UĞURBÖCEKLİ PUFU
   Herkese kocaman merhabalar biz geldik :)
   Günlerimiz gayet güzel geçiyor büyüyoruz biz :))
   Duhan'ın üzerinde yattığı uğurböcükü pufu özelden çok soran oldu bende toptan burada cevaplayayım dedim.Hamile kaldığımı öğrendiğim gün,çarşıda Yataş mağazasının vitrininde görünce hiç düşünmeden içeriye daldım,ne için kullanacaktım hiçbir fikrim yoktu ilk görünce,ama böcüklüya almalıydım mutlaka :) iki boyu vardı ve sanırım ben küçük boyunu almıştım,Duhan bunun üzerine daha rahat yatar demiştim,Duhan diyorum şimdide, ozaman kızmı erkekmi,adı sanı belli değilki,ama kızda olsa erkekde olsa uğurböceği onu bozmazdı :) bayan siz bunu ne için kullanıcaksınız 'deyince,yatağı dışında bir yerde uzanacağı zaman üzerinde yatar dedim amacı belirlenmiş oldu :)
   Normalde çocuk odasına yere aksesuar olarak alıyorlarmış,odanın bir köşesine. İçi elyaflı gibi hafif kabarık,tüyleri yumuşacık puf puf bişey bu,Duhan kaç aydır üzerinde çok rahat :) Daha sonra bhüyüdüğünde çocuk odasına yere koyulabilir gayette hoş durur.
    Fiyatını soracak olursanız 45 tl.gibi bir fiyattan 40 tlye düştüler.Birkaç modeli daha vardı,farklı hayvan figürlerinden oluşan,yataş mağazasına yolunuz düşerse bakarsınız,belki çocuk odanızda paspas aksesuar olarak kullanırsınız.
Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

5 yorum to ''DUHAN'IN UĞURBÖCEKLİ PUFU"

ADD COMMENT
 1. maasallah allahh sağlık ve uzun omurle gecırsın anne babayla

  YanıtlayınSil
 2. Canım, Allah analı babalı büyümek nasip etsin. Ne kadar tatlı bir bebek. Tıpkı annesi gibi:)

  YanıtlayınSil
 3. Canım bebeğin hayırlı uğurlu olsun Rabbim analı babalı büyümek nasip etsin,nazarlardan korusun.Uğur böceği de çok uyumlu olmuş,sevgilerimle...

  YanıtlayınSil
 4. Merhaba,
  Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Çok sevgiler
  http://mommyslifetime.blogspot.com

  YanıtlayınSil

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

 • To add an Emoticons Show Icons
 • To add code Use [pre]code here[/pre]
 • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
 • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM