Son Tarifler

Menu

SİYAH BEYAZ ÇİZGİLİ MODASI VE YAZILI BLUZLA ANTALYA YOLLARINDA-4.5 AYLIKIZ :)

SİYAH BEYAZ ÇİZGİLİ MODASI VE YAZILI BLUZLA ANTALYA YOLLARINDA-4.5 AYLIKIZ :)
Bu sene nekadar siyah beyaz çizgili modası vardı,çizgili pantolonlar,gömlekler,taytlar,bazen pembe bazen kırmızı bazende sadece siyahla kombinlendiler,ben renkli renkli kıyafetlerle uyum yapmayı daha çok sevdim her zamanki gibi .
Bu arada burada 3.5 aylıkız biz :) Hala hiçbirşeyin farkında değiliz ama :)
Siyah beyaz yaka kısmında zımbalar bulunan bu gömleğimi kırmızıbadi,kırmızı kemer ve kırmızı düğme küpe ve yüzükle kombinledim.
Bir seferindede aynı gömleğimi siyah pantolonla kombinledim bu sefer çizgili bileziğim ve tesadüfen takım yaptığım çizgili yüzüğümle :) Canım arkadaşım Nuraylar bizi Ispartaya ziyarete geldiklerinde hep birlikte Davraz kayak merkezine gittik,çok üşüdüğümüz için fazla fotoğraf çekemedik :)Minik Güneş'in tatlılığına bakarmısınız :))
Aşağıdaki resimdeki çizgili küpeler sedefli taş gibi ve aynı şekilde sedefli yüzük bularak ikisini takım yaptım :)
Bu çizgili bluzu çok beğenerek aldım oldukça spor duruyor,ön taraf sade,arka kısmı daha uzun ve belden aşağısı çizgili.
Yine çizgili bir gömlek bu sefer şifon ince bir gömlek,yaka kısmında zımbalar var.Bu pantolonuda saks mavisi saten karışımlı ,altın sarısı düğmeli yüksek belli,tayt kesim bu pantolonla kullandım.
Aşağıdaki resimde belden oturtmalı,fermuarlı bluzumu giydim,bu kesimdeki kıyafetleri seviyorum ama benimki bedenime biraz boldu tam oturmuyordu.Yine yaka kısmında altın sarısı zımbalar mevcut.

Bu yazılı bluzu daha önce koymuştum iki rengini almıştım burada Yazılı Fiyonklu Bluzlar bir göz atabilirsiniz.
Arkadaşlarla Antalyaya giderken yolda bir moladayız,burada hamileliğimin 4.5 ayındayım,karnım hiç yok daha o aralar,beklemedeyiz :)
Antalyada ayaklarımız kopana kadar süren gezmeler ve alışveriş,ama gittiğimize değmişti,yanında keyif aldığın arkadaşların olduktan sonra ortam dahada güzelleşiyor :) Sevgili arkadaşım Aylinle girmediğimiz mağaza kalmadı ama değdi :)
Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

5 yorum to ''SİYAH BEYAZ ÇİZGİLİ MODASI VE YAZILI BLUZLA ANTALYA YOLLARINDA-4.5 AYLIKIZ :)"

ADD COMMENT
 1. Canım öncelikle hamileliğini tebrik ederim, sağlıkla kucağına al inşallah! Kusura bakma gecikmeli bir tebrik oldu, ameliyattı iyilwşmeydi derken ancak bloglarımı okuyabiliyorum.

  YanıtlayınSil
 2. maşallah genç anne;)
  kasımdamı doğum?

  YanıtlayınSil
 3. tebrik ederim canım inşallah sağlıkla ve mutlulukla kucağına alırsın bebeğini :)

  YanıtlayınSil
 4. güzel bir gezi olmuş tebrik ederim bende 4.5 aylığım :)

  YanıtlayınSil
 5. ilk bebeğimde 48 kilo ile hamile kalmıştım ve 4 aylıkken hala daracık pantolanlarımı giyiniyordum hatta bu halimden dolayı söylenenlere kafamı takıp dr ye niye karnım çıkmadı diye somuştum o da senin iç karnın var demişti ve 3300kg gayet sağlıklı doğmuştu. Merak etme herşey yolunda bu arada takılarına bayıldım sevgiler

  YanıtlayınSil

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

 • To add an Emoticons Show Icons
 • To add code Use [pre]code here[/pre]
 • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
 • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM