Son Tarifler

Menu

KİSS TAKILARLA KOMBİN-KİSS TELEFON
 KİSS KOMBİNİ :)
        Bu kombinde kırmızı saten bluzumun altında dar paça fitilli lacivert kadiye pantolonumu giydim,kırmızı ve koyu lacivertin uyumunu seviyorum,siyah pantolonla çok klasik kalıyor.Bluzum parlak saten ama flashın etkisiyle o parlaklık çıkmamış modeli bol kesim salaş duruyor oyüzden altına dar tayt gibi duran pantolonumla uyumu iyi oldu.
Üzerinede bu çok sevdiğim kiss takılarımı kullandım :)Çanta olarak pantolonumla uyumlu fitilli detayları olan lacivert mat deri kullandım.
Ruj olarak maybelline red ruj,göz makyajı olarakda hafif siyah tonlarını kullandım.
Arkadaşlarım facede denizli albümümün içinde bu kombini görebilirler.

 Pembe pembe bu kiss küpeyide çok beğendim,yanındaki pembe düğme küpeyide.Pembe tonlarını genelde yaz aylarında kullanıyorum.


.
Bu yıl kiss aksesuarlarla birlikte,aynı consepti ev dekorundada kullanıldı,bunların içinde en çok hoşuma giden BUN DESİNG ürünlerinden kiss telefondu,almayı düşünüyorum ama tamda karar veremedim :)
BUN DESİGN'in farklı tasarımlarını çok beğeniyorum mutlaka uğrar ne var ne yok bakarım,fiyatları olması gerekenden çok yüksek ama farklı tasarımlarıyla ister istemez sizi cezbediyor.

 
Normal fiyatı 140 tl olan telefonun indirime girmiş fiyatı 80 tl bilginiz olsun...


Bu kiss makyaj çantamı bana çook sevdiğim canım arkadaşım Nurayım almış :) Bilir böyle değişik şeyler sevdiğimi zaten zevklerimizde aynırıdır :) Yanına ikimizinde tutkunu olduğumuz leopar ve zebralı konseptlerden dolayı bu peçeteleri görünce alıvermiş kullanmaya kıyamadım :))


Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

2 yorum to ''KİSS TAKILARLA KOMBİN-KİSS TELEFON"

ADD COMMENT

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

  • To add an Emoticons Show Icons
  • To add code Use [pre]code here[/pre]
  • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
  • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM