Son Tarifler

Menu

JEAN KOMBİNE BEYAZ TAKILARJEAN KOMBİN

   Bu sezon jean gömlekler oldukça fazlaydı,hemen kendime bir tane edindim.daha sonra zımbalı gömleklerin moda olmasıyla birlikte omuzları zımbalı uzun kollu jean gömlek aldım,bir tanede yine omuzlarında zımba detayı bulunan jean mini ceket edindim herzamanki gibi birkaç tane dolabıma stoklamadan duramadım ben,gardırobumda giyilmesi için sırasını bekleyen ama sıra gelmeden mevsimi geçen birçok kıyafet gibi seneye kalmaz inşallah :)
  Jean gömlekler çok rahat,altına yine aynı tonlarda bir kotla kombinasyon yaptım,bu kotumu çok seviyorum gördüğünüz gibi bazı yerlerinde çiçekli kumaş detayları var bu kotu gördüğümde çok beğenmiş ve birkaç tane tonundan farklı kumaş desenlilerinden hemen almıştım.
  Ayakkabılarımı bu yaz çok sık kulandım,makinaya bile atıldığı halde hiçbir deforme olmadı çok da rahattı ve birçok kıyafete uyum sağlıyor.

Takı olarak beyaz tercih ettim,beyaz bir çanta kullandım.Bu düğme küpelerimi çok seviyorum,aynı şekilde kocaman tepeli beyaz yüzüğümde her kıyafete uyum sağlıyor.
Metal beyaz kelepçeli bilezik modelinde bu saatimide çok severek kullanıyorum.
Face fotoğrafını koyduğum bu kombini arkadaşlarım bilirler.


Yukarıda bahsettiğim gibi kısa kollu jean gömelkten sonra,zımbalı kıyafetlrin moda olmasıyla birlikte bir tane uzun kollu,bir tanede kısa ceket olarak aldım,ama giyemeden kış geldi baharı beklemem lazım.
Sponsorlu Bağlantılar

Paylas:

2 yorum to ''JEAN KOMBİNE BEYAZ TAKILAR"

ADD COMMENT

Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.

  • To add an Emoticons Show Icons
  • To add code Use [pre]code here[/pre]
  • To add an Image Use [img]IMAGE-URL-HERE[/img]
  • To add Youtube video just paste a video link like http://www.youtube.com/watch?v=0x_gnfpL3RM